+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że awarie wałów napędowych zazwyczaj pojawiają się po zakończeniu okresu gwarancji. Dlatego dla przedłużenia okresy eksploatacji Waszego pojazdu koniecznie trzeba we właściwym czasie zrobić diagnostykę i naprawić wał napędowy.

Z takim ważnym problemem warto zwrócić się do specjalistów. Nasza firma produkuje wały napędowe wysokiej jakości dla waszych pojazdów. Wyprodukowanie wału na zamówienie gwarantuje dobrą jakość i idealną charakterystykę.

Wieloletnie doświadczenie na rynku produkcji wałów napędowych pozwala nam opracować efektywną strategię, która bazuje na trzech podstawach:

  • wysoka jakość pracy
  • umiejętność słuchania i realizowania potrzeb klienta
  • dotrzymywanie obietnic i zobowiązań

Indywidualne podejście do naszych klientów pozwala nam produkować wały napędowe na zamówienie. Dzięki wysokiej komunikatywności z klientami i zgodnością produktów z europejskimi standardami uzyskujemy wynik satysfakcjonujący odbiorców w 100%.

Z pytaniami odnośnie produkowania wału napędowego na zamówienie prosimy zwracać się telefonicznie, numer telefonu jest zamieszczony w zakładce “Kontakt”.

,