+48 667 217 787

Ekspert w dziedzinie
wałów
napędowych

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B,
Kraków 30-714

NIP: 6793114663

Konsultacje Pn.- Pt. 8.30-16:30
+48 667 217 787
biuro@mvkcardan.pl

Dostawа - Kraków i okolice

Wał napędowy składa się z rury, która łączy sprzęgło wychylne z tylnym dyferencjałem, a ten rozdziela napęd między kołami.

Wielu właścicieli pojazdów natyka się na problem wyważania wału napędowego. Jest to bardzo powszechny i niebezpieczny problem. Wynikiem niewyważonego wału napędowego jest to, że niektóre części silnika przeznaczone do wirowania będą bardzo szybko się ścierać. To doprowadza do zepsucia się lub awarii. Ustalenie obecności niewyważonego wału napędowego jest prostą sprawą. O tym mówi nam nadmierna wibracja podczas działania silnika. Jedną z powszechnych przyczyn występowania takiej wibracji, jest właśnie praca niewyważonego wału napędowego. Przyczyną może być również deformacja wału napędowego lub jego nieprawidłowy montaż. W ostatecznych rozrachunku wszystko to negatywnie wpływa na trwałość i żywotność elementów składowych układu napędowego. Okres bezawaryjnej eksploatacji pojazdu ulega więc wyraźnemu skróceniu.

Firma “MVK Cardan sp” realizuje usługi naprawy wału napędowego dowolnych pojazdów. Naprawa i produkcja wałów napędowych na zamówienie, a także wyważanie wałów napędowych jest głównym profilem naszej działalności. Wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, części zamienne od najlepszych dostawców, a także wieloletnie doświadczenie w branży, pozwala nam w krótkim terminie realizować nawet najtrudniejsze zadania. Ze szczegółami prosimy zwracać się telefonicznie, numer zamieszczony jest w zakładce “Kontakt”.

,