+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Każdy specjalista wie, że remonty wału napędowego Mercedes Sprinter ma bardzo częsty defekt – wymiana uszkodzonych  krzyżaków. A problem jest w tym, że firma Mercedes produkuje nieusuwalne krzyżaki. A zatem w przypadku utraty  awarii wału napędowego, Państwo muszą w takim wypadku kupić zupełnie nowy wał, i nie można po prostu kupić krzyża do wymiany dla Mercedesa Sprintera. Oczywiście jest to korzystne dla producenta, ale nie dla właściciela pojazdu.
Ale dzięki wysokiej jakości specjalistów Firmy „MVK Cardan” Sp. z o.o. można uniknąć niepotrzebnych kosztów finansowych. Nawet pomimo faktu że producent ustawia krzyże na Mercedes Sprinter z pomocą zagniatania. To w przypadku zgłoszenia się do oficjalnych stacji obsługi oferują tylko zakup nowego wała napędowego.
My mamy specjalny sprzęt, który pozwala na naprawy wału napędowego Mercedes Sprinter według standardów fabrycznych. Bogate doświadczenie specjalistów naszej firmy w połączeniu z wysokiej jakości częściami pozwala nam przeprowadzić wymianę uszkodzonych krzyżów i inne szczegóły. Tym samym wydłużeniem czasu pracy Pańskiego samochodu.
Naprawa wału napędowego Mercedes Sprinter obejmuje następujące usługi:

  • wymiana krzyżaka wału napędowego  Mercedes Sprinter;
  • naprawy lub wymiany kołnierza i tulei spawanej;
  • dokładnie wyważenie wału napędowego;
  • wymiana rur, złączy z wielowypustem, łożyska wspornika podwieszanego.

Obecność nowych technologii fabrycznych oraz wykorzystanie umiejętnie urządzeń firmowych i dynamiczne wyważenie pozwala nam osiągniać wysoki poziom niezawodności. Co daje nam mozliwość dawania gwarancji na wszystkie naprawy wałów napędowych  Mercedes Sprinter.
Nie wierz tym, którzy mówią, że naprawa wału Mercedes Sprinter jest niemożliwa. Firma "MVK Cardan" da Państwu możliwość naprawę krzyżaka lub jego wymianę, w sposób zagniatania, inne części zamienne, jak również przebudowy lub zmiany długości wału napędowego.
Specjaliści "MVK Cardan" posiadają już wieloletnie doświadczenie w renowacji kompleksowe,jak i częściowej naprawy. Nasze atuty to:

  • Wysoka jakość pracy w przystępnej cenie
  • Produkcja, wyważanie i naprawa wału napędowego Mercedes Sprinter oraz innych marek samochodów
  • Łatwość lokalizacji stacji w największych miastach Polski
  • Możliwość zakupu części zamiennych do naprawy i produkcji wału napędowego, od najlepszych producentów.

Zlećcie naprawę wału napędowego Mercedes Sprinter nam, a Państwa samochody będą odwdzięczać się bez awaryjna pracą. „MVK Cardan” Sp. z o.o. zawsze gotowe, aby pomóc swoim klientom.

,