+48 667 217 787

Ekspert w dziedzinie
wałów
napędowych

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B,
Kraków 30-714

NIP: 6793114663

Konsultacje Pn.- Pt. 8.30-16:30
+48 667 217 787
biuro@mvkcardan.pl

Dostawа - Kraków i okolice

Mercedes Vito - popularny i bardzo funkcjonalny miniwan, zaprojektowany tak, aby skutecznie pomóc jej właścicielom do przewozu pasażerów. Jak tez z tego wynika przy tej klasie samochodu trzeba udzielić jak   w regularnych obciążeń, które dodatkowo stwarzają warunki do naturalnego zużycia węzła. Jednak problem tak ważnego elementu, można rozwiązać u nas.

„MVK Cardan” Sp. z o.o. wykonuje naprawę lub produkcję dowolnie złożonego wału napędowego w Polsce. Naprawa wału napędowego jest przeprowadzana przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Remont tak ważnego węzła w samochodzie będzie również związany z potrzeba przeprowadzenia dogłębnej kalibracji i odpowiedniego dopasowania następujących czynności dopasowanych do danego samochodu oraz pracy jakiej będzie odpowiadał. Po wyważaniu wysokiej jakości wału napędowego, można osiągnąć bardzo sprawne funkcjonowanie całego podwozia, a także znacznie zmniejszyć obciążenie na samym wale napędowym co w przyszłości zmniejszyć tempo normalnego zużycia. Brak wibracji w ruchu, skoordynowana praca podwozia - to oznaki, że wał napędowy jest idealnie wyważona.

W codziennym użytkowaniu dość często występują też problemy w ruchu złączem  w wale napędowym. W rezultacie, takie przemieszczenie się złącza osiowego wału będzie utrudnione, ale problem można ten rozwiązać dokładnym płukaniem oraz oczyszczaniem podzespołów i zastosowanie nowego smaru. Dość często, przy mocnej eksploatacji miniwana i przy dużych obciążeniach dochodzi do poważnego wykorzystania krzyżaków. Najczęściej i najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest jego całkowita wymiana i staranna kalibracja, dzięki czemu kierowca będzie mógł zapomnieć o wszystkich kłopotach w pracy całego węzła.
Skomplikowanych  przypadkach najlepszym rozwiązaniem może być produkcja wału napędowego od podstaw, doskonale skalibrowanego węzła dla Mercedes Vito.
Wszystkie te prace remontowe wykonuje firma „MVK Cardan” Sp. z o.o.
Jeśli macie Państwo jakieś pytania, należy skontaktować się z naszymi specjalistami.

,