+48 667 217 787

Ekspert w dziedzinie
wałów
napędowych

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B,
Kraków 30-714

NIP: 6793114663

Konsultacje Pn.- Pt. 8.30-16:30
+48 667 217 787
biuro@mvkcardan.pl

Dostawа - Kraków i okolice

Nissan X-Trail – popularny pojazd który jeździ po bezdrożach, który jest przystosowany do największych obciążeń. Jednak mało kto będzie się spierać z faktem, że prawdziwym fundament całości i wszystkich pojazdów użytkowych w terenie -  to działający stabilnie wał napędowy, który potrzebuje ciągłego nadzoru do poprawnego działania. W celu zapewnienia stabilnej pracy wału napędowego uniwersalnego dla Nissan X-Trail pomoże wam firma „MVK Cardan” Sp. z o.o. w Polsce.

W celu uzyskania idealnej wydajności wału napędowego, odpowiednie jest idealne wyważenie. Procedura ta eliminuje nierówności i rezonans  konstrukcji węzła , skalibrować jego działanie trzeba na to żeby ruch był gładki i stabilny. Jeżeli w jeździe samochodu towarzyszą zaburzenia ruchu osiowego węzła, tym częściej problem może być z pracą ruchomego i nieruchomego wielowypustu. Zazwyczaj, problem ten jest rozwiązywany, pełną analizą węzła przez przemycie, a następnie nakładanie nowej warstwy smaru lub całkowite zastąpienie całego podsystemu. Dość częstym źródłem niepowodzeń i słabych wyników staje się również krzyżak - na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wymiana krzyżaka i jego kalibracja - to dość skomplikowana procedura, która wymaga umiejętności i sprzętu. Z tych samych powodów również może dojść do uszkodzeń podpory wału – o jego nie poprawnym działaniu powie stukanie. Zwykle podpora często potrzebuje w takich przypadkach kalibracji, albo całkowitej wymiany. Jest również możliwe, że zastąpienie całego wału  napędowego będzie najlepszym rozwiązaniem – i w tym przypadku można wyprodukować cały wał od nowa, idealnie wyważony i skalibrowany.
Na wszelkiego rodzaju  pytań o naprawę i produkcję wału napędowego, powinni państwo skontaktować się ze specjalistami w„MVK Cardana” Sp. z o.o.

,