+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Naprawa i diagnostyka walu napędowego - to wspólna sprawa dla każdego kierowcy samochodowego, ostatecznie stan tego złożonego i ważnego miejsca w dużej mierze zależy od serwisowania całego podwozia. W normalnej pracy to skomplikowane i ważne urządzenie bardzo podatne na naturalne zużycie, ciężkiej eksploatacji, dlatego jest potrzebne odpowiednie nadzorowanie pracy wału napędowego. „MVK Cardana” Sp. z o.o. oferuje usługi naprawy i produkcji wału napędowego dla Renault Duster.
Renault Duster - to jest dość silny i zwinny samochód, więc wał napędowy  jest poddawany dużym obciążeniom. Dla idealnego zawieszenia podwozia i wydajność w samochodu, bardzo ważną rolę odgrywa dokładne wyważenie wału, zaprojektowane tak, aby wyeliminować drobne błędy w strukturze wału napędowego, i odpowiednie skalibrowanie całości. Tylko dobrze skalibrowany wał może zapewnić komfortową jazdę. Jeżeli ruch osiowy wału spełnia pewne trudności, problem najprawdopodobniej ukrywa się z winy ruchomej i stałej wypusty. Zazwyczaj, mechanik powinien oczyścić węzły i nałożyć czy też rozsmarować smar, albo całkowita wymiana .

Dość często,  krzyżaki na wale napędowym podczas rozruchu wydobywają nieprzyjemne stukanie to jest sygnał dla kierowcy że coś jest nie tak. Takie krzyżaki nadają się do gruntownej naprawy lub wymiany, ale wymaga to wiele doświadczenia i umiejętności oraz dobrego sprzętu.
Jeśli przy prowadzeniu pojazdu na odcinku gładkiej i równej drodze towarzyszy tak zwana „grzechotka”, nie ma wątpliwości, że ten problem polega wynika od zawieszenia podporowym wału napędowego.
Dość często zdarza się również, że optymalnym rozwiązaniem byłoby kompletna regeneracja lub nowa produkcja wału napędowego, doskonale dostosowane do Renault Duster.
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące naprawy i produkcji wału napędowego – Państwo możecie skontaktować do specjalistów „MVK Cardana Sp. z o.o.”

,