+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Subaru Forester - jest to popularny japoński crossower, który wyróżnia się komfortowością i płynnością jazdy. Wał napędowy w podwoziu pojazdu jest niezwykle ważnym elementem, ponieważ zależy od niego w dużej mierze wygoda i kontrola nad pojazdem podczas prowadzenia. W związku z tym, firma „MVK Cardan” Sp. z o.o. oferuje Państwu usługi wszelkiego rodzaju  napraw i produkcji dla tego pojazdu.
Przede wszystkim, przy jednoczesnym zapewnieniu stabilnego i dobrego funkcjonowania, tak ważnej i skomplikowanej części, jak wal napędowy, bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na właściwe wyważenie. Tylko starannie wyważony wał napędowy, skalibrowany do pracy w podwoziu crossowera będzie przez długi czas pracował poprawnie, aby zapewnić płynną jazdę i dobrej obsługi napędu głównego. Dość częstą występującym problemem jest zużycie i uszkodzenia złącza przesuwnego, który zabezpiecza osiowe przesuwanie się wału. Z czasem też krzyżaki wału napędowego tracą swoje właściwości, więc dla jej zastąpienia lub kalibracji wykorzystuje się specjalne wsparcie techniczne. Intensywna eksploatacja pojazdu skutkuje mocnym zużyciem podwozia - podczas jazdy na gładkim odcinku drogi to najbardziej można odczuć nie prawidłowe działania urządzenia. Odkładać decyzję o naprawie nie wolno (częściowej kalibracji lub całkowitego zastąpienia) odpowiednie działania mogą zabezpieczyć i pozostałe podzespoły wału napędowego.

Często jednak zdarzają się sytuacje, gdy uszkodzenia i zużycie wału napędowego  lepiej wymienić. W takich wypadkach najlepiej będzie wyprodukować nowy wał napędowy, który będzie idealnie wyważony i skalibrowany .
Zapytajcie ekspertów  „MVK Cardan” Sp. z o.o. w Krakowie we wszystkich sprawach dotyczących konserwacji, naprawy i produkcji wału napędowego dla Subaru Forester.

,