+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Firma "MVKCardan" Sp. Z o.o. realizuje nie tylko naprawę, regenerację, produkcję wałów napędowych ale też realizuje pełen asortyment części zamiennych dla wałów napędowych dla samochodów różnych marek. Na naszej stronie internetowej www.mvkcardan.pl Państwo możecie kupić wał napędowy KIA SORENTO oraz inne wały napędowe za najniższą cenę. Również  Państwo możecie kupić oddzielnie części do wymiany, na przykład krzyżak lub podpory z łóżyskiem, złącze prezesówne. Wszystkie części są wyłącznie wysokiej jakości i posiadają gwarancję od producenta.
Jeżeli Państwa wał napędowy KIA SORENTO stracił warunki gwarancji,  nie spieszcie się, aby  zmieniać go całkowicie i kupować nowy wał. Każdy wał napędowy może być naprawiony lub wyprodukowany  indywidualnie  dla pańskiego samochodu. Będzie to tańsze i okres pracy wału napędowego będzie dłuższy .
W arsenale naszej firmy oraz doświadczonych specjalistów i wysokiej jakości sprzętu do napraw, to pozwala robić wysokiej jakości naprawy wału napędowego KIA Sorento. Dostępność specjalnego sprzętu pozwala nam produkować nawet rekonstrukcję rolek dociskowych. Końcowy etap - wyważanie dynamiczne, obowiązkowe dla wszystkich  naprawionych wałów napędowych. Jest to specjalna maszyna do wyważenia.
Zwróciwszy się do naszej firmy, przekonacie się że zawsze posiadamy części zamienne z najwyższej półki, które wykorzystujemy  przy regeneracji wałów napędowych, np.: krzyżak, przegub lub podporę łożyska. KIA SORENTO.
My możemy też wyprodukować nowy wał napędowy  KIA SORENTO, albo przy potrzebie zmienić jego długość. Bez utraty wytrzymałości w eksploatacji wału napędowego.
Nasze atuty to:

  • Dostępność pełnej gamy części zamiennych do naprawy produkcji walów napędowych.
  • Wysoka jakość centrowania wału napędowego (1 mikrona).
  • Wyważanie wałów napędowego Kia Sorento.
  • Produkcja poszczególnych niestandardowych  wałów napędowych.
  • Dla wszystkich napraw, gwarancja

Naprawa i produkcja  wału napędowego u „MVK Cardan” Sp. z o.o. wykonujemy  na nowoczesnym sprzęcie, a materiały, które używamy są już sprawdzone.
Nasz zespół posiada duże doświadczenie z różnych modeli samochodów,a więc możemy zagwarantować wysoką jakość wykonanej pracy i krótki czas jego realizacji. Dajemy gwarancję na wszystkie prace wału napędowego oraz części.

,