+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Tak znany i lubiany samochód jak Ford Transit  produkcji legendarnej amerykańskiej firmy, która od ponad 50 lat jest znana dla wszystkich kierowców. Historia jego powstania rozpoczęła się w połowie XX wieku, gdzie projektanci, jeden z najbardziej znanych producentów samochodów na świecie, zdecydowali się połączyć transport towarowy i pasażerski żeby stworzyć mały, ale pojemny samochód. Pojemny i łatwy w manewrowaniu, Ford Transit idealnie dopasowany, do wąskich uliczek miast europejskich, i nie od stroniany od szerokich autostrad.
I w rezultacie - ten samochód pokonał drogę, nie tylko w Europie, lecz również na innych kontynentach. Na podstawie Forda Transita zostały później opracowane i wprowadzone do masowej produkcji karetek wozy strażackie i inne pojazdy użytkowe, i oczywiście, klasyczne mini bus na dostawę. Pakiet samochodu nie raz był rozszerzany i uzupełniany. Pomagający w ruchu towarowym i pasażerskim na całym świecie.
Naturalnie, taka miłość ludzi do pojazdu stworzyła potrzebę jego częstego eksploatowania. I zgodnie z oczekiwaniami takie czynności spowodowały częste zużycie, wału napędowego. Istotną wadą jest to, że wał napędowy Ford Transit nie znosi przeciążeń. Z biegiem czasu, powodują silny luz a nawet zacieranie się krzyżaków. Kierowca odczuwa wyższą wibrację i skrzypienie w wale napędowym.
Inną słabością - to podpora łożyska. Jeśli słychać szumy i gwizdy pochodzące z podpory, jest to sygnał do wymiany łożyska.
Dla wykonania takiej pracy, trzeba skontaktować się z centrum serwisowym firmy „MVK Cardan” Sp. z o.o. Nasi eksperci nie tylko przeprowadzą diagnozę, ale także wszelkiego rodzaju remonty i przebudowy wału przegubowego dla Ford Transit i innych marek samochodowych. Stała dostępność części zamiennych pozwala na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zadań w rekordowym czasie. Oprócz naprawy wałów napędowych, jesteśmy również zaangażowani w ich sprzedaży oraz produkcja wałów na zamówienie. W naszym sklepie internetowym można kupić:

  • podpora wału;
  • krzyżaki wału napędowego;
  • przeguby, złącze przesuwne, kołnierze;
  • i wiele więcej.

Bez względu na to, jaki rodzaj pracy zlecasz  firmie „MVK Cardan” Sp. z o.o. -  naprawy wału napędowego, produkcja wału napędowego lub wyważenie wału napędowego. Na pewno uzyskacie najwyższą jakość w przystępnej cenie. Plus, gwarancję na wszystkie prace.

,