+48 667 217 787PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN ROLNICZYCH.

PRODUKCJA I NAPRAWA WAŁÓW NAPĘDOWYCH DO MASZYN SPECJALISTYCZNYCH.

Mechanika
pojazdowa
klimatyzacja

MVK Cardan sp. z o.o.
ul. Gromadzka 24B, Kraków 30-714
Czynne Pn-Pt od 08.00 do 17.00
+48 667 217 787
Facebook MVK Cardan


Wśród wszystkich Crossoverów wyprodukowanych przez Volkswagena, chyba najbardziej popularnym modelem jest Touareg. Ten model ma średnie wymiary i ulepszone właściwości eksploatacyjne. Również jest dobra trwałość wszystkich komponentów. Chociaż fakt ten nie daje gwarancji do pracy na całe życie. Dlatego właściciele tego samochodu z wysokim przebiegiem, prędzej czy później będą musieli korzystać z usług stacji naprawczych. I wał napędowy jeden z najbardziej poszukiwanych elementów naprawy. A oto dlaczego. Wał napędowy Volkswagen Touareg ma pewne wady. I jeden z nich - wiszące łożysko dąży do zniszczenia, występuje jako konsekwencja szkód tłumienia gumki – z tego powodu często odpadają. A ten rodzaj pracy, jak wymiana łożyska wału napędowego Touareg może zostać wykonane tylko przez profesjonalistę. Wynika to z konieczności demontażu przegubu uniwersalnego podczas ściągania wału napędowego.
Przy wykonywaniu napraw wzmocnienia przegubu Volkswagen Touareg jest konieczne stosowanie specjalnego wyposażenia, a co za tym idzie posiadać odpowiednie umiejętności i doświadczenie. Specjaliści z „MVK Cardan” Sp. z o.o., pomogą Państwu naprawić przeguby Tuareg na odpowiednim poziomie.
Proces naprawy wału napędowego składa się z następujących etapów:

  • sprawdzić stan techniczny przegubów
  • demontowane i smarowanie odpowiednich węzłów;
  • określania przyczyn awarii;
  • eliminacja awarii: wymiana niezbędnych części, takich jak zewnętrznego łożyska, krzyżaka, połączeń szczelinowych, kołnierzy.
  • wyważanie dynamiczne wału napędowego Volkswagen Touareg na specjalistycznym sprzęcie do wyważania.

Zwracając się do firmy  „MVK Cardan” Sp. z o.o. powierzasz naprawę wału napędowego  Volkswagen Touareg  specjalistom, oraz odpowiednie podejście do rozwiązania Pańskiego problemu. Wszelkie naprawy wykonywane są zgodnie z standardami fabrycznymi, które pozwalają uzyskać najlepsze wyniki. Podczas naprawy używamy tylko oryginalnych części z jednolitej jakości materiałów, które mogą zwiększyć wytrzymałość wału napędowego, nawet w najtrudniejszych warunkach. Istnieją przypadki, gdy wał napędowy Volkswagen Touareg nie mogą być naprawione. W takim wypadku można skorzystać z naszego sklepu internetowego i kupić wał napędowy dla  Volkswagen Touareg, odwiedź naszą stronę internetową  www.mvkcardan.pl . Ceny zadowoli nawet najbardziej wymagajacego klienta. Przy kwestii  kosztów i naprawy, skontaktuj się z numerem podanych w dziale kontakt.

,